High-school activities at LaK study programme

ČVUT Drone Academy - lecture

 

The page is dedicated for Czech high school students and their teachers and thus its content is written in the Czech language. If you are foreigner and have any question related to the activities, please contact us via aerospace@fel.cvut.cz. Thank you!

Aktuálně probíjající aktivity:

 • Soutěž STAVÍME VLASTNÍ DRON

  více o aktuálně vyhlášeném prvním kole je možné najít ZDE.
 • ČVUT DRONE ACADEMY pro střední školy

  - cílem aktivity, která je ve fázi příprav, je poskytnout pražským středoškolákům a jejich učitelům 4 běhy vzdělávacího programu zaměřeného na oblast bezpilotních prostředků. Program bude složený z přednášky, praktického vyzkoušení létání s drony v Indoor Flight aréně ČVUT Drone Academy a prohlídky laboratoří s technikou používanou při výuce programu Letectví a kosmonautika (LaK) a Kybernetika a robotika (KyR).
  Připravují se dva běhy v období 05-06/2019 a dva běhy 09-12/2019. Konkrétní termíny ještě nejsou zatím stanoveny, nicméně do poloviny dubna 2019 tomu tak již bude.
  Plánujeme o této aktivitě rozeslat email vedení středních škol v Praze a okolí email a i dopis poštou tak, aby se daná informace dostala k žákům a učitelům včas. Kapacita je omezena a to 20 lidí/běh. Proto registrace bude vyžadována.
  Pokud máte o toto předběžný zájem, prosím napište na aerospace@fel.cvut.cz (v předmětu uveďte "ČVUT DRONE ACADEMY pro střední školy") a my Vám zašleme upřesňující informace hned, jak budou známy. Děkujeme.